pakkumised.ee
kõik parimad pakkumised ühes kohas

 

Ettevõtjatele:

Pakkumised.ee lehel on koos Eesti parimad pakkumised, mida käib iga päev vaatamas üle 10 000 inimese (seisuga 8.11.2011). Ka Sinul on suurepärane võimalus siin infot oma sooduspakkumiste ning -kampaaniate kohta jagada.

Pakkumiste lisamine Sinu kodulehelt (või e-poest) Pakkumised.ee lehele on väga lihtne. Peale lepingu sõlmimist loome Sinu ettevõttele kasutajakonto, mille kaudu saad mugavalt pakkumisi (viiteid) lisada ning hallata (nt saad erinevatel päevadel kuvada erinevaid pakkumisi, määrates ära nende kuvamise aja jne). Tasu viitamiste eest on klikipõhine, s.t et tasud ainult Sinu pakkumistel tehtud klikkide arvult. 

Samuti saavad ettevõtted teha oma sooduskampaaniad Pakkumised.ee keskkonnas, pannes müüki sooduskuponge (sarnaselt Cherry.ee poolt pakutavale lahendusele). Pakkumised.ee eelisteks konkurentide ees on see, et ettevõte saab endale isikliku konto, mille kaudu saab ta igal ajal kiirelt sooduspakkumisi üles seada. Pole piiranguid sooduskupongide arvule ega kupongide kehtivusajale. Pakkumised.ee vahendustasu kupongikampaaniate puhul on alates 0%.

Täpse info saamiseks võta meiega ühendust. 

Kontakt

Meieni OÜ

E-mail: info@pakkumised.ee